Overcast Sound - Holding Pattern (bsc003)

Overcast Sound Holding PatternDar pakankamai šviežias kanadiečių netleiblas basic_sounds, savo leidybą siejantis su dub/ambient/techno/house muzikos kryptimis, išleido trečią savo relyzą – taip pat kanadiečių projekto Overcast Sound trijų kūrinių EP – Holding Pattern. Apie pačius autorius jau esu rašęs po jų leidinio Silent Season netleible. Holding Pattern irgi dubtechno, kažkiek primenantis seną gerą Berlyno sceną.

Prisipažinsiu, tik įsijungus pirmą kartą apėmė jausmas, kad tai vėl ta pati monotonija, vėl tie patys erdvėse aidintys ritmai ir viskas. Tačiau buvo tiesiog ne šios muzikos nuotaika. Šiandien viskas skamba kitaip – giliau, gražiau, net ta monotonija veža. O esminis dalykas, dėl kurio patiko šis darbas – Overcast Sound rami muzika užmigdo mažus žmogeliukus. Dar šiek tiek ir nuo dreifuojančių šiltų dubtechno garsų būčiau išsijungęs ir pats.

Holding Pattern starts off with “At Dawn,” a slow-building number that incorporates subtle organic samples, combined with a haunting vocal snippet, to pull it all together for a beautifully drifting groove. The self-titled release is a deeply hypnotic dub track, with filtered vocals filling it with illusions of unreachable nostalgia. The closing track, “Proceed To The Exits,” is a warm, distant sounding track with deep percussion pads that flow into womb-like atmospherics.

Atsisiųsk