awxpodcast #22

awxpodcast #22Ir, kaip kaimynai rusai sako, atėjo žiema. O man atėjo laikas surinkti į vieną vietą ambient/dub/deep techno atspalvių turinčią muziką ir pateikti naują awxpodcast laidą. Kelios kompozicijos yra iš senesnių relyzų, jas turėjai progos išgirsti trečiadieniais mano laidose per radio.audiomastering.lt. Kitos yra pakankamai šviežios, kurias išrinkau iš jau nebe tokios gausybės netleiblų darbų, kaip buvo prieš kelis metus.

Įžangą ir pabaigą specialiai dariau kuo ramesnes ir tai puikiai pavyko su tautiečių kūriniais – Sraunaus Begales iš naujojo lietuviško Leaves netleiblo bei MikrokristalTa-Ta kompozicijos interpretacija iš kolegų Dumblys. Nuo 3-iojo kūrinio prasideda tolimi ritmai, kurie vėliau įgauna kiek griežtesnę, tačiau tuo pačiu ir pakankamai švelnią formą, taip priversdami pajudėti ir neleisdami sušalti. Sąrašas gali pasirodyti kiek trumpas, lyginant su ankstesnėm laidom, tačiau man dubtechno garsai, kaip ir ambient asociuojasi su ilgą trukmę turinčiom kompozicijom, būtent taip čia ir yra.

Viršelį pasigaminau iš savo paties darytos nuotraukos, prieš kelis metus skrendant į šiltus kraštus, kuriuose visiškai neprieštaraučiau atsidurti šiuo momentu. Visas kompozicijas gali atsisiųsti nemokamai, spausdamas ant nuorodos šalia pavadinimo arba siųskis visą laidą, ir su .cue failiuku klausyk kaip atskirus kūrinius. Malonaus klausymo!

Tracklist:

01. Sraunus – Begales (Leaves)
02. Mantsevich Dzenis – Aquamarine (FUSELab)
03. AXS – Locked Frame (TBMX) (Cold Fiction)
04. Christoph Schindling – Zwischenwelten (Load and Clear)
05. Sephirot – Fell Dub (Zzzzra Redub) (Perso Records)
06. 44Mind & Subforms – Zlata (Gradients Slow Movements Variant) (Deepindub)
07. Grit – Deimos (ROHS!)
08. Brickman – Restless (Deepindub)
09. Dml – Sendling II (Broque)
10. F.l.o. – The Most Beautiful Place (Cold Tear)
11. Mikrokristal – Ta-Ta (Coppice Halifax Disphenoid Rmx) (Dumblys)

Atsisiųsk