Bengalfuel - Kokolias (rb100.2)

Rb100 2 KokoliasAntroji iš keturių 100-ojo Resting Bell netleiblo dalių – dueto Bengalfuel minialbumas Kokolias. Bengalfuel yra iš JAV, grupę sudaro Lou DiBenedetto ir Joe LiTrenta, kartu kuriantys nuo 2009 metų, save bei savo idėjas jie išreiškia ne tik per muziką, bet ir įvairius audiovizualinius projektus. Per gana trumpą savo gyvavimo laiką, jie jau suspėjo išleisti daugiau nei 10 ambient’o ar elektroakustinės muzikos darbų Isolationism, hibernate, Lizard Breakfast leibluose.

Kokolias muzika yra dovana, skirta dvasioms. Jei pirmoji kompozicija dar turi savyje išreiškiamos begalinės erdvės pojūtį bei kažkokį energingesnį perėjimą iš mūsų į dvasių pasaulį, tuo pačiu primenanti GAS kūrybą, tai likę kūriniai yra šimtaprocentinė dvasinės ramybės išraiška, atskleidžiantys sustingusią amžinybę ir yra idealus garso takelis vaiduokliškam pasauliui.

Resting Bell celebrates the 100th release with a small release-series, consisting of 4 parts. The second part is done by Bengalfuel. Lou DiBenedetto & Joe LiTrenta began making music together around the end of 2009 and have released music on various labels such as Hibernate Recordings, Rural Colours, Lizard Breakfast and Isolationism.

Atsisiųsk