Boreal Network - Phase With The Moon (rtn014)

Phase With The MoonPasiilgai Boards of Canada? Aš pasiilgau, bet įrašas ne apie juos, o apie vieną įdomų projektą Boreal Network, kurio dar nesu čia aprašęs, tačiau net trys kompozicijos buvo įtrauktos į mano pernykštį rudeninį miksą For Lovers. Rudenį patraukia tokia muzika. O BOC paminėjau dėl to, kad Boreal Network kuriama muzika šiek tiek užneša į BOC ritmus ir sintezatorius.

Phase With The Moon – trumpas, 23 minutes trunkantis ir 7 kūrinius talpinantis minialbumas. Įžanginė kompozicija buvo sukurta 2006 metais, kai Boreal Network kūrė dar palyginti ramią, svajingą ir šiltą muziką. Vėliau jis pradėjo eksperimentuoti, o dabar vėl grįžo prie to malonaus skambesio. Vienas kūrinys taip pat bus ir “ant dienų” pasirodysiančiame awxpodcast number 7.

This record represents a renewed focus on the inspirations that originally congealed into Boreal Network back in 2006 – mellow, melodic, ponderous, melancholic electronic music that speaks love for the natural world and sympathy for the human place both within and outside of it.

Atsisiųsk