Clouds In My Home - S-Archive (pass012)

Clouds In My Home S ArchiveTaip jau sutapo, kad vos tik parašiau apie vieno iš geriausių ambiento muzikos netleiblo Passage dvigubą kompiliaciją, o kompanija išleidžia dar vieną puikų darbą – Clouds In My Home (arba dar žinomas kaip Lazzich) šešių kūrinių minialbumą S-Archive. Clouds In My Home buvo tarp tų pirmųjų atlikėjų, kurie užkabino paklausius Passage leidinius. Po pseudonimu slepiasi vyrukas iš Rusijos, Sergey Lazarev – muziką jis pradėjo kurti nuo 2000 metų naudodamas sovietinį sintezatorių, kūrybinių kančių rezultatus gali rasti įvairuose netleibluose.

S-Archive pabėga nuo įprastinio plaukiančio ambiento, ko aš dažniausiai ir tikiuosi iš albumų ar kompozicijų su tokiais, sakykim, industriniais pavadinimais. Šiek tiek glitch‘o, traškesių, caktelėjimų ir viskas subėga į telkinį, pripildytą nesibaigiančio pulsuojančio garso srauto. Ramu, švelnu ir vasariška, tinka smegenų pravėdinimui.

New enveloping glitch/ambient EP by Clouds In My Home (aka Lazzich) on Passage. Solid 6-track journey from one of the key artists of our label.

Atsisiųsk