Headaches - I Wasn’t Born Yesterday (bsc014)

Headaches I Wasnt Born YesterdayPo vakarykščio šokio smegenims, šiandien šiek tiek ramybės ar bent jau kažkas ramesnio, nes į gryną ambient’ą tai nelabai panašu. Kanadiečių netleiblas Basic_Sounds išleido savo tautiečio Landon Speers aka Headaches minialbumą I Wasn’t Born Yesterday. Landon Speers save atskleidžia ne tik muzikoje, bet ir fotografijoje. Kaip jis pats prisistato trumpame filmuke – kiekvieną dieną jam reikia iškrauti save muzikoje ar fotografijoje, kad galėtų ramiai eiti miegoti žinodamas, jog dieną paliko dalelę savęs užšaldytą laike.

I Wasn’t Born Yesterday – ramus, bet kartu ir labai dramatiškas darbas, iki viršaus užpildytas begalinėmis garsų tekstūromis, besikartojančiais loop’ais, pulsuojančiais ritmo fragmentais ir tolimais field recordings semplais. Beje, autoriaus bandcamp puslapyje rasi daugybę geros nemokamos muzikos.

Toronto based Headaches (aka Landon Speers), predominately known for his photography, creates textured visceral soundscapes inspired by film scores and visual music. With a keen sense of space and environment he crafts physically engaging compositions that develop cinematic narratives, evoking listeners to experience a sense of time and place of their own.

Atsisiųsk