HighleeF - Life-Beat Tape #1 (selfreleased)

HighleeF Life Beat TapeVakar sesė užrodė vieną įdomų darbą. Įdomų dėl to, kad tai nelietuvio, tačiau šiuo metu Lietuvoje gyvenančio svečio iš labai tolimos Gvadelupos salos Karibuose kaip ir minialbumas ar taip vadinamas beat tape. Kalbu apie Hubert-Fabien Lagin aka HighleeF – visų pirma hiphop’o šokėją/šokio mokytoją, taip pat atlikėją, dainininką, prodiuserį, multiinstrumentalistą. HighleeF hiphop’ą šoka jau nuo 1997-ųjų, o muzika jį supa nuo dar anksčiau. 2009 metais jis išleido pirmą savo albumą Gaia ir Cassiopee.

Life-Beat Tape #1 rasi 7 originalias kompozicijas ir vieną Kev Brown feat Kenn Starr & QuatermaineSay Somethin’ kūrinio remiksą. Viskas pateikta labai subtiliai, nuo pirmųjų semplų kūnas pradeda judėti hiphop’o ritmu. Daugiau HighleeF muzikos rasi jo Soundcloud puslapyje, o visa informacija apie jo veiklą ir darbus – Facebook’e.

Beat tape compiling beats and a remix. Little gift from the LeeF waving in New Eden, before the Renegades of Bump EP release later this year and few little collaborations also ;)..
One Love to you all!!!

Atsisiųsk