Myrakaru - Tammetõru (sutemos022)

Sutemos022

Sutemos žengia dar vieną žingsnį. Visuomet didžiuodavomės išleistais kūriniais, kurie anksčiau ar vėliau pasirodydavo mūsų mylimiausiuose nevirtualiose įrašų kompanijose. Taip nutiko su Monolake, Ulrich Schnauss, Manual, Sleepy Town Manufacture, Ruxpin ir daugeliu kitų kūrinių. Šį kartą Sutemose pasirodo visas albumas, kurį prieš kelis metus išleido IDM gerbėjų labai mylimas britų leiblas Expanding Records.
Tai kelis metus klausytas, bet taip ir neatsiklausytas Myrakaru diskas Tammetõru. Jis yra mūsų grožio idealas, beprotiškai kokybiškas, tobulai išbaigtas, niekada nepasensiantis IDM darbas. Nuo dabar šis albumas Sutemose – visiškai nemokamai Tavo grotuvui!

Myrakaru – tai estai Indrek Tamm ir Joel Tammik – yra bene garsiausias IDM muzikos projektas Baltijos šalyse. 2000-aisiais debiutavęs tandemas išleidęs vieną gražiausių IDM albumų pasaulyje greitai išsiskyrė, tačiau iki šių dienų yra vieni populiariausių elektroninės muzikos kūrėjų Estijoje. Indrek Tamm ir Joel Tammik nuolat koncertuoja didžiausiuose Baltijos šalių renginiuose ir festivaliuose.

Myrakaru albumą Tammetõru pirmą kartą išleidusį Londone įsikūrusi kompanija Expanding Records per 12 gyvavimo metų praktiškai nėra pasauliui padovanojusi nei vieno blogo albumo. Čia savo kompaktinius diskus bei plokšteles leido šūsnis IDM gerbėjams puikiai pažįstamų atlikėjų: Benge, Fibla, Vessel, Maps And Diagrams, Flotel, Stendec, Praveen, Monoceros, Sovacusa, Modern Institute.

Kaip visada, kartu su šiuo darbu gausi ir nuotraukų galeriją, kurią šį kartą paruošė Erika.
Atsisiųsk.