(val)liam - Early Reflections (dt006)

ValiamKadangi du paskutiniai mano paminėti leidiniai yra ne patys šviežiausi, tai pagalvojau, kad ir visą šią savaitę reikėtų tave palepinti senesniais, laiko ir klausytojų išbandytais darbais. Įrašą rašau naktį, todėl parinkau ramios muzikos dozę – 2005-ais metais, tuo metu dar netleible Dewtone (dabar tai interneto radio stotis) išleistas Liam Skogland arba (val)liam albumas Early Reflections. Apie jį sužinojau skaitinėdamas Hiddenplace Music blog’e, taip pat rašančiam apie netleibluose leidžiamą muziką. Blog’o autorius apie šį albumą sužinojo iš Bleepshow autoriaus Pete Cooper. O pats Pete neaišku iš kur sužinojo.

Early Reflection puikiausiai tiks klasikinio, ramaus ir lengvo ambiento mėgėjams. Tai ausinių arba labai didelių tuščių patalpų muzika, skirta atsipalaiduoti, medituoti, tiesiog klausytis ir valyti savo smegenis nuo dienos apkrovų. Asmeniškai man, tai ansktyvaus vasaros ryto muzika – maždaug 4 valanda, kai visa gamta nusidažo pirmų saulės spindulių spalvomis, o aplink vis dar tvyro ramybė.Ir tik paskutinė kompozicija visiškai pažadina ir primena, kad prasidėjo dar viena nuostabi diena.

Kanadiečio genialiai sukurtos kompozicijos tikrai vertos savo vietos tarp geriausių tokio lengvo ir melodingo ambiento albumų. Gaila, kad nėra daugiau.
Atsisiųsk