VidasM - Inside Flows (nm08)

VidasM Inside FlowsKolegos iš nightmusic.lt išleido produktyvaus ir jau pakankamai gerai žinomo lietuvio atlikėjo VidasM naują darbą Inside Flows. Tiesą sakant, dar neteko namuose jo pasiklausyti nuo…iki, o darbe ne tas klausymas, tačiau pirmą įspūdį susidariau ir labai teigiamą. Vienu momentu, net užsimiršau kas groja, tokia vat melancholiška, rami ir rudeniška muzika sutalpinta į Inside Flows.

Iki šio albumo, kelios Vido kompozicijos buvo įtrauktos į nighmusic.lt išleistą Light Fields kompiliaciją, o ir šiaip atlikėjas yra prileidęs EP įvairiuose netleibluose. Porą jų esu aprašęs. Kuom čia dėtas produktyvumas? Tuom, kad Vidas prieš kokį mėnesį pasislėpęs po kitu pseudonimu Moonwalker iškepė pilną albumą Trip.

“Inside Flows” – tai viena mano pusių, kurią slepiu nuo aplinkinių. Čia surinkti kūriniai man iš ties labai brangūs. Tai muzika, kurią su malonumu klausausi pats. Nors šie darbai ir turėtų būti atsibodę nuo ilgo šlifavimo, bet iki šiol jų klausausi namie, tiesiog savo malonumui. Tai per keletą metų sukurtos ir beveik niekur nepublikuotos kompozicijos. Labai mėgstu gyvus instrumentus, dėl to nemažai jų bus galima išgirsti leidinyje. Pavadinimas “Inside Flows” parodo mano vidų, jausmų ir išgyvenimų sroves.

Atsisiųsk