awxpodcast #11

awxpodcast #11Su visom praėjusiom šventėm. Man tos šventės visiškai nebuvo šventėm, nes turėjau kažkaip subalansuoti savo kūno temeperatūrą, kas yra labai labai nuobodus dalykas. O bet tačiau vienok, lygtais viskas jau linksta į gerą pusę. Šiandien tau dovanų 11-ta laida! FB rašiau, kad grįžau į ten kur pradėjau, taigi visokių stilių maišalynė, kiek išėjo tiek sujungiau, tačiau esmė yra atrinktoje muzikoje. Šį kartą svečiuose tokios IDM žvaigždės kaip Ochre (su pačia linksmiausia melodija mobiliakams), ENV(itre), Mint, dubstepperiai Mothboy ir Delete, pora lietuviškų projektų – Leon Somov & Jazzu bei mmpsuf, pirmoje laidoje sudalyvavusi balsingoji Jolea, įdomus rusų projektas Tinavie ir t.t.

Kalbant apie stilius – pradžioje IDM laužyti ritmai, toliau šiek tiek ramybės, kuri baigiasi su Mothboy galingu bosu. Jolea pradeda antrą ramybės dalį, kur viskas pasisuka link džiazinio skambesio, o užsibaigia eksperimentiniu Sleepy Animals su labai gražiu Eglės Sirvydytės vokalu bei atsilieptu skambučiu paskutinio kūrinio The Answer pabaigoje.

Viršeliui tradiciškai panaudojau savo paties darytą fotografiją – šį kartą norėjo šilto vaizdo, todėl tinkamiausia buvo nuotrauka iš Smiltynės, daryta karštą vasaros dieną. Tiek pezalionių, siųskis ir klausyk. Arba nesisiųsk, o spausk play mygelį įrašo apačioje ir klausyk online. Atsisiuntęs gauna prizą siurprizą – .cue failiuką, kuris suteiks galimybę prasukti nedominančius kūrinius (tikiuosi viskas veiks taip, kaip turi veikti).

Tracklist:

01. Ochre – Mobile Foes (selfreleased)
02. ENV(itre) – Tetrafield (Crazy Language)
03. Mint – Naomi’s Theme (Night Music)
04. Tone – Wake Me Up (Urlyd)
05. Leon Somov & Jazzu – Parduodu Savo Muzika (Sutemos)
06. Mothboy – Rexy (Pavillon36 Recordings)
07. Delete – Сквозь Пальцы (Liminal Records)
08. Infinite Potentials – Escapizm (Jumble/FUSELab)
09. Jolea – Ghosts Of Could Have Been (Audiobaum)
10. Yimino – Firen (Reading Edit) (Kahvi)
11. Tinavie – Five Days In Vienna (Electronica)
12. Fiji – Copy Paste Feelings (Electronica)
13. Pierre Santino – Jazzzzzzz it (SchwarzWeissMusik)
14. mmpsuf – Sleepy Animals (selfreleased)
15. id Submerged – The Answer (Softphase)

Atsisiųsk