awxpodcast #17

awxpodcast #17Paskutinę vasaros laidą nusprendžiau daryti kiek sunkesnio formato, nei anksčiau buvusios. Apskritai, dar nesu surinkęs vien tik drum’n’bass muzikos kompiliacijos ir ganėtinai mažai rašau apie šio stiliaus relyzus netleibluose. O jų yra ir pakankamai daug. Šį kartą jau buvau sulipdęs dviejų valandų rinkinį ir pagrojau per vieną iš vasaros trečiadienių vakarų radio.audiomastering.lt eteryje, tuomet ir pagalvojau, kad sutrumpinus iki valandos išeis visai smagus podcast’as. Tiesa, čia surinkta muzika nėra nauja, bet ne to ir siekiu.

Laidos kūrinių sąraše dažniausiai sutinkamas Plainaudio netleiblo vardas – jo produkcijos daugiausiai ir turiu atsisiuntęs. Muzikos kokybės kartelę ši kompanija išsikėlusi tikrai labai aukštai, todėl negalėjau tuo nepasinaudoti. Be garsių užsieniečių (Macc, Mendelayev) įtraukiau ir kelis lietuviškos kilmės autorių kūrinius – IJOFloka, SoulieWalking Home, S13Yourself ir Ele7 niekur neišleistas ir net nemasterintas kūrinys Velnio Nuotaka. Realiai tai yra Baltaragio ArijaVelnio Nuotakos ir balsas, kurį girdime šioje arijoje priklauso Viktorui Malinauskui. Turiu prisipažinti, kad pirmą kartą paklausius kažkaip neužkabino, bet antrą kartą jau bėgo šiurpuliukai per kūną.

Na ir tradiciškai – apie viršelį. Nuotrauka šį kartą ne mano paties, o mano mergaitės, panaudota su jos leidimu. Vaizdas fotografuotas Klaipėdos priemiestyje, pietinėje dalyje ir labai tinkamas muzikinei laidos nuotaikai išreikšti.

Tracklist:

01. RMF – Rhodesia (Exegene)
02. IJO – Floka (Plainaudio)
03. Metro – Because (Absys)
04. Soulie – Walking Home (Zardonic)
05. Macc – Air Drumming (Plainaudio)
06. Hek187 – Submonztah (Plainaudio)
07. S13 – Yourself (selfreleased)
08. Focal – The Return (Zardonic)
09. Sub – Id (Plainaudio)
10. DJ Scape – Your Soul Can Rest (Zardonic)
11. Mendelayev – Diagonal Tunnels (Plainaudio)
12. Ele7 – Velnio Nuotaka (unmastered) (unreleased)

Atsisiųsk