awxpodcast #19 Stadt Edition

awxpodcast #19 Stadt EditionEteryje 19-ta awxpodcast laida, kuri išskirtinė tuom, jog yra dedikuota vienam, rugsėjo mėn. galutinai sustabdžiusiam veiklą, netleiblui. Tai 2004 metais įsikūręs netleiblas Stadtgruen, savo relyzus sugrupuodavęs į dvi dalis – Stadt (tech house, techno, minimal) ir Gruen (ambient, experimental, downtempo). Prieš kelis mėnesius, kuomet apie netleiblo veiklos sustabdymą dar nebuvo jokių žinių, bet leidykla jau 2 metus tylėjo, buvau surinkęs selekciją iš abiejų dalių ir pagrojau savo laidos radio.audiomastering.lt metu. Jau tuo metu pagalvojau, kad reikėtų įrašyti podcast’ą, skirtą šiam netleiblui, nes tai buvo vienas iš mano mėgstamiausių kompanijų. Pasirinkau energinesnę ir labiau kojoms skirtą muziką iš Stadt dalies, tačiau ateity manau atsigriebsiu ir su Gruen dalimi. Tiesa, du kūriniai ir šioje dalyje yra paimti iš Gruen dalies, o tai padariau todėl, kad man jie labiau tinka čia, nei tarp ambient’o ar kitos ramios elektroninės muzikos.

Šiaip tokios muzikos selekcijos mano laidose dar nebuvo, gal net ir pačiam kažkiek keista dėl tokio pasirinkimo – jokių melancholiškų ritmų, jokių vokalų, jokių romantiškų analoginių sintezatorių. Ši muzika nėra skirta smegenims. Jei pradžioje viskas prasideda švelnesniais tonais, tai į pabaigą užkapoja visu pajėgumu. Žodžiu, gražūs, neįpareigojantys ritmai, galintys sušildyti žvarbiu oru ir mano pagarba, atiduodama vienam iš mėgstamiausių netleiblų.

Viršelis – mano mergaitės nuotrauka, kurioja vakarėjantis Klaipėdos dangus pro mūsų langus, užfiksuotas šią vasarą. Pastatų siluetai ir antenos ant jų stogų atspindi pavadinimą Stadt (vok. – miestas).

Tracklist:

01. Gurtz – Caviar (stadt010)
02. Yatsuo Motoki – Offshore (stadt003)
03. Martin Donath – Foresight (stadt015)
04. Kazooo – Changes (stadt009)
05. Georg Neufeld – Power (gruen016)
06. Martin Donath – Portland Grey Deep (stadt014)
07. Marko Fuerstenberg – Eissequenzer (gruen007)
08. Martin Donath – Terre Verte (stadt014)
09. Kazooo – Holz (stadt009)
10. Rob Keens – Seek (stadt001)
11. Thomas Bornemann – Refuse to Use (stadt006)
12. Rob Keens – The Surprised Man (stadt001)
13. sgnl_fltr – Thrust 5 (stadt019)

Atsisiųsk