Esoteric Sob - Abnormal Psychology

Esoteric Sob Abnormal PsychologyKol už lango siautėja toks piktybinis vėjukas, kuris nuteikia ne itin optimistiškai, rekomenduoju atsipalaiduoti su labai ramiu ir nevėjuotu albumu. Tai atlikėjo iš Graikijos – Esoteric Sob naujas darbas Abnormal Psychology, išleistas From A Tree kompanijoje, kuri irgi įsikūrusi Salonikuose, Graikijoje. Tai ne pirmas kartas, kada susidūriu su Esoteric Sob kūryba – dvi jo kompozicijas iš skirtingų netleiblų kompiliacijų esu įtraukęs į savo podcast’us – būtent jos labiausiai išsiskirdavo savitu skambesiu tuose rinkiniuose.

Esoteric Sob muzika visomis savo natomis dvelkia melancholija ir nostalgija. Ypatingai ramūs sintezuoti fonai papuošiami trapiais IDM ritmo gabaliukais, o jų sukurtas efektas panašus į iš nuotraukų sukurto stop-motion filmuko žiūrėjimą, kuomet vienas po kito keičiasi kažkokie, tik tau vienam mieli ir nostalgiški kadrai.

The album Abnormal Psychology from the musician Esoteric Sob is a dark blend of ambient landscapes, complex glitch rythms and colourful melodies. Every track travels you to a black and abnormal place resembling each one a different psychological state.

Atsisiųsk