Fugenn & The White Elephants - Lycoris (Hz-002)

Fugenn And The White Elephants LycorisDar kartą su šiokiu tokiu pavasariu! O, kad jo atėjimo laukimas neprailgtų, tai šiek tiek traškesiukų tavo dėmesiui. Tai japonų atlikėjo Shuji Saito aka Fugenn projekto Fugenn & The White Elephants minialbumas Lycoris. Jį pernai rudenį išleido japonų netleiblas Hz-Records, kuris tik pernai ir įsikūrė, o šis relyzas buvo antrasis. Na ir tai puikus intro prieš šio mėnesio awxpodcast laidą, kurią paleisiu eterin jau kitą savaitę, vat tuomet ir išgirsi ko greičiausiai dar negirdėjai.

Kalbant apie Lycoris, tai puiki IDM, glitch ir abstrakčių garso tekstūrų melodingame fone sintezė, kurios pagalba pavasarinė depresija tampa neįmanoma. Beje, Fugenn & The White Elephants už kelių dienų Progressive Form įrašų kompanijoje išleidžia pilną savo albumą CD pavidale, kurio anonso pasiklausius buvau labai maloniai nustebintas. Žemiau video pateikti du kūriniai iš LycorisAlkaloid ir Manjusaka.

Shuji Saitoによるソロプロジェクト。
疾走感溢れるビートを武器に東京、千葉を拠点に活動する次世代ビートメーカー。
2004年よりトラックメーカー兼DJとして”SOMA”名義による活動開始。自身の所属する千葉のアンダーグラウンドパーティー”Trench Wafare”(活動休止中)を拠点に、東京、京都、滋賀、新潟など各地でライブを行う。
2008年に”SOMA”から”Fugenn & The White Elephants”と名義を変え、その名の通り、普賢菩薩が真理を究めて悟りを求める心の象徴でもあり、慈悲と理知に生きる賢者であるように深い広がりを感じさせる厳しくも優しいサウンドスケープを描く。

Atsisiųsk