Great Skies - [SHHHT_12]

Great Skies SHHHT 12Pastaruoju metu net neieškodamas užtaikau surasti tokius muzikinius perlus, kurių šiaip ir ieškodamas nerandu. Ir vis prisėsdamas rašyti apie kokį nors leidinį nusiteikiu, kad tai pagaliau bus koks dubtechno relyzas, nes jau senokai apie juos berašiau, tačiau ir vėl pirmi garsai, sklindantys iš grotuvo viską apsuko savaip. Pristatau atlikėjo iš Londono, pasivadinusio Great Skies šviežią leidinį, kuris teoriškai yra be pavadinimo, o vietoj jo įpieštas išleidusios kompanijos Silenced katalogo numeris.

Great Skies iki šiol man buvo žinomas tik iš vieno trumpo relyzo, išleisto Cut netleible – Summer Moments EP. Naujasis jo darbas ilgesne trukme irgi negali pasigirti, tačiau jo kūriamas skambesys… jis tiesiog spinduliuoja šilumą ir vasaros nuotaiką, kad net atrodo pažvelgus pro langą pamatysi žaliuojančius medžius ir karščiu pulsuojantį orą. Gražiai sukarpyti vokalai, 2step ritmas, vaiduokliška dubstep atmosfera fone – viskas susiklijuoja į šiltą vasarišką paveikslą. Nenuostabu, kad šis 20-metis atlikėjas jau sulaukė palaikymo iš tokių muzikos pasaulio atstovų kaip DFRNT, Mary Anne Hobbs ir MJ Cole. Jau laukiu nesulaukiu naujų jo darbų.

Matthew Wells aka “Great Skies” is only 20 years old and already reinvented the wheel. We’ve all been there, lost in a landscape of down-tempo beverages. This time however, the ghosts follow us, while we drift through a repetitive environment fueled by spicy beats. It’s as easy and catchy as it is complex and subtle. I’d like it to be played in clubs, on the road and in my living room.

Atsisiųsk