IJO - Selektida (sutemos026)

Selektida

Nuo pirmojo IJO pasirodymo Sutemose praėjo jau penkeri metai. Per tą laiką jo muzikinė karjera vietoje nestovėjo – išleido dar vieną EP Sutemose, tris EP kituose virtualiuose leibluose (Plain Productions, Envizagae, Resting Bell), savo jėgomis pasiekė, kad pasaulį išvystų ir jo plokštelė Untitled LP (ją dalinome per leidinio pristatymo vakarėlį), o šiemet pasirodė ir jo albumas lietuvių leible Puta. Paskutiniu metu IJO muzika pilasi kaip iš gausybės rago. Dėl to iš dalies galima kaltinti tai, kad savo muzikos kūryboje jis pagaliau pradėjo naudoti įvairią techniką. Bet, kaip visada, tenka ieškoti ir moters:)

Jau pats šio leidinio pavadinimas išduoda, kad tai – IJO kūrybos retrospektyva. Tiksliau pirmieji du jo diskai. Čia išvysite visas devynias šio elektroninio slibino galvas – nuo ramaus ir lyriško ambiento per electro, acid link tarškančio ir barkančio drill’n’bass. Pamirškite Driw Play. Bent trumpam.

Trečiasis leidinio diskas – tai IJO odė meilei. Mes jo nelietėme – įdėjome jį tokį, kokį mums atsiuntė autorius.
Nuoširdžiai tikimės, kad tai paskutinis IJO leidinys Sutemose. Ne iš piktos valios, o todėl, kad manome, jog jis vertas daugiau!

IJO apie šį leidinį:

Selektidoje esantys kūriniai apima laikotarpį nuo 2003 iki 2009 metų.

Per šiuos metus kartu su pačiu gyvenimu sugebėta užfiksuoti begalę ivairių nuotaikų, spalvų ir skambesių, pasikeitimų, liūdesio ir džiaugsmo akimirkų, skirtingų minčių apie muziką. Man šis leidinys yra tarsi mano asmenybės atspindys. Vietomis liūdnas, vietomis rimtas, vietomis vaikiškai linksmas ar tiesiog laimingas, kad esu ir turiu galimybę kurti.

Ypatinga šio leidinio dalis yra trečiasis jo diskas – Sealody Songs. Jį sukūriau įkvėptas vieno žmogaus, kurio garbei ir pavadinta ši “garsų knyga”. Tai – tarsi pasakojimas, istorija is mažų skyrių.

Atsisiųsk šį šedevrą