IJO - The White Out EP (rb065)

IJO The White Out EPPagaliau grįžau po idealių atostogų – artimiausi žmonės, saulė, grynas oras, žvejyba, vėliau jūra, dviratis, dar saulės, totalus chillinimas… Po tokių atostogų norisi tik vieno – kad jos nesibaigtų. Kol kas galvoje niekas nesigeneruoja, o ir pati organizmo būsena panaši į letargo miegą. Na, o bet tačiau vienok, maudynių ir žvejybos sezonai dar nepasibaigė.

Ta proga, kad jau tokia nuotaika, pristatau ne kieno nors kito, o lietuvio IJO naujausią EP – The White Out – išleistą ambient muziką propaguojančiame netleible Resting Bell. IJO labiausiai žinomas dėl savo drill’n’bass persunktų, gal net chaotiškų gyvų pasirodymų, taip pat kelių melodingų EP išleistų Sutemose bei sugebėjimų suderinti šiuos du nesuderinamus stilius. Tačiau nereikia pamiršti, kad pirmasis IJO darbas buvo grynai ambientinis albumas Melancholika, išleistas 2003 metais tuo metu dar gyvavusiame lietuviškame netleible Surfaces. Būtent ambient muzika yra kita IJO kūrybos pusė.

The White Out EP yra 5 kompozicijos, nors ir ganėtinai trumpos, tačiau dėka švelnios melodijos ir reikiamu momentu įterptais field-recordings semplais sugebančios apgaubti klausytoją taikia ir atpalaiduojančia atmosfera. Vasara tęsiasi – atsisiųsk!