Leon Somov Feat. Jazzu - Offline Remixed (Sutemos021)

Sutemos021Pagaliau išleistas žiauriai ilgai lauktas Sutemų leidinys – Leon Somov ir Jazzu remiksų albumas Offline Remixed! Dvylika remiksų, vienas niekur neišleistas, bet visur prasisukęs kūrinys Parduodu Savo Muziką ir nauja, vien gyvais instrumentais įrašyta Without You versija. Negalėčiau išskirti kūrinių, kurie labiausiai patiko, nes tikrai nedaug kartų perklausiau, taigi, išvadas pasidarysiu vėliau. Po pirmojo karto viskas skamba mažų mažiausiai nuostabiai.

Anot Sutemų, šio projekto įgyvendinimas užsitęsė ilgiau nei buvo galima manyti iš pat pradžių. Per visą tą laiką Sutemų komanda sulaukė tikrai daug remiksų iš galybės atlikėjų. Tiesą sakant, galutinis sprendimas, kurie kūriniai pateks į šį leidinį buvo turbūt sunkiausias per visą leidinių istoriją. Tad net neabejokite, kad bent jau dalį nuskriaustųjų, nepatekusių į Offline Remixed, tikrai išgirsite Sutemų ateities leidiniuose.

Tiems, kas klausė dėl video klipo įtraukimo į leidinį – taip, jis yra įtrauktas, visi du jo formatai. Šiuo metu jis pradedamas sukti ir vienos muzikos televizijos eteryje. Sutemos nebūtų Sutemos, jei nepasigirtų, kad tokios kokybės video klipo dar nėra išleidęs joks netleiblas. Esu jau minėjęs, kad muzika yra skirta klausymui, o ne rašymui apie ją, todėl nieko nelaukęs, spaudi nuorodą ir siuntiesi visą, tik Tau skirtą Leon Somov ir Jazzu remiksų albumą. Skanaus!