Mikael Fyrek - Echoes Of Friendship (kahvi298)

Echoes Of FriendshipPastaruoju metu ypač padaugėjo dėmesio vertų relyzų visoje netaudio scenoje. Pristatydamas MigloJE naujausią albumą Flaneliniai Debesys minėjau, kad Kahvi netleiblą pagavo šventinė nuotaika ir ši kompanija per kelias dienas išleido kelis darbus, kurie visiškai įsipaišytų į metų geriausius. Švedų atlikėjo Mikael Fyrek minialbumą Echoes Of Friendship Kahvi audioskulptoriai išleido prieš pat MigloJE albumą, tačiau tuo metu man svarbesni atrodė įvykiai, susiję su lietuviška produkcija. Dabar atėjo laikas kitiems.

Mikael Fyrek su Kahvi bendradarbiauja nuo pat 2005 metų ir jame kiekvienais metais išleidžia po relyzą. 2008 metais išleido vieną savo darbą suomių netleible Soft Phase. Mikael Fyrek kuriamo stiliaus negalėčiau įsprausti į kažkokius standartinius rėmus ir net nežinau su kuo galima palyginti – tai tiesiog Fyrek stilius. Tai nėra tikras IDM ar ambient, bet kažkas, kas gaunama juos sudėjus kartu, tarsi mokslinės fantastikos filmo garso takelis. Echoes Of Friendship sudėtos 4 kompozicijos, o mano asmeninis pasirinkimas būtų pati pirmoji, pavadinta taip pat kaip ir minialbumas.

A prolific producer indeed, Mikael Fyrek makes yet another welcome apperance on the label to ease in the Christmas season with some more classic Fyrek vibes. Deep basses and sentimental themes abound, in this small but sweet ep consisting of 4 tracks (playtime 20 mins).

Atsisiųsk