Naono - Sleepy Pebbles (ah038)

Naono Sleepy PebblesVasara persirito į antrą pusę, bet dar yra laiko pasėdėt ant jūros kranto su ausinėse skambančia ramia muzika. O muzikos yra ir ganėtinai daug. Dar nesenai kalbėjausi su TFM (vienu iš Nightmusic.lt atstovu) ir jis pasiguodė, kad pastaruoju metu netaudio scena kažkaip apmirusi. Pastaruoju metu labai mažai laiko praleidžiu naršydamas internete, taigi negaliu pasakyti kaip yra iš tikrųjų, bet pažvelgęs į jau atsisiųstų, tačiau neperklausytų relyzų krūvą sakau – nė velnio neapmirusi! Tarp visos masės muzikos atradau ir savo numylėto netleiblo Archaic Horizon 38-uoju numeriu pažymėtą leidinį – Naono albumą Sleepy Pebbles.

Atlikėjo vardas tiesiog negalėjo praslysti mano pro akis – 2002 metais jis išleido du labai gražius darbus – Ati Pol ir Slope Drifting. Tiesa, jie buvo išleisti fiziniame CD pavidale graiko Konstantinos Soublis aka Fluxion įkurtame leible Vibrant Music. Šį kartą, melodingos šilumos ir jaukaus ambiento kupiną Sleepy Pebbles galime atsisiųsti nemokamai iš vieno geriausio tokią muziką leidžiančio netleiblo Archaic Horizon.

With an inward flow, Naono’s ‘Sleepy Pebbles’ is a solitary ambient album focused on the inner self. It’s lonesome yet comforting in its ability to convey a sense of familiarity through quiet and calming sounds. Gradual shifts in pace and beats that whirl like the eddies of a current, ‘Sleepy Pebbles’ goes with the flow. Sonics are soft and smooth as if worn by time and the natural elements. Naono forms atmospheres of blues and greys and invokes a hermetical sound that places the listener into a state comfort and inner unity.

Atsisiųsk