Nonima - Morphism (s27-080)

Nonima MorphismŠiandien pristatau kiek papiktintą darbą, kurį išleido taip pat papiktintas Section 27 netleiblas. Šio relyzo autorius yra ir pats netleiblo savininkas, itin produktyviai kuriantis muziką nuo 2009 metų. Tai atlikėjas iš Škotijos Tam Ferrans aka Nonima, savo darbus pastaraisiais metais leidęs ne tik Section 27, bet ir Pavillon36, Tres Catorce netleibluose. Jo muzika tikrai nėra skirta ieškantiems romantiško fono vakarienei žvakių šviesoje – experimentiniai ir glitch garsai persipinę su ambient’o atmosferom.

Morphism – smegenų šokis. Ir tas šokis nėra panašus į gulbių ežerą. Jau pats viršelis kalba apie turinį – kapoti, lūžtantys garsai, prasidedantys iš niekur ir staiga dingstantys į niekur. Netikėk tuo, ką tau sako ir į kur vilioja pirmasis kūrinys Implode, kitaip teks bandyti ištrūkti iš agresyvių garsų gniaužtų, kurie trauks žemyn ir neleis įkvėpti.

Any influences that might be apparent under the surface here have a far more interesting catchment area, echoes of early Richard Devine,the droning sensibilities and head pounding beats and experimentalism of Mick Harris, the micro detail and machineisms of Lexaunculpt and Arovane put in the freezer and deconstructed further, the confidence and energy of Glasgow’s Slam and Soma but without any glowsticks or drunken fumbles. Nonima brings beats and he wants you to get lost, dance like a skeleton and bring them to your Science lab to extract their DNA.

Atsisiųsk