Pece - Retrograph EP (kahvi316)

Pece RetrographKahvi Collective kompanija prieš kiekvienas Kalėdas vis kuom nors pradžiugina. Pernai tai buvo serija leidinių, tarp kurių ir lietuvio MigloJE nerealus ambient’o albumas. Tikiuosi, kad šiais metais Kahvi vėlgi ras kuom nustebinti. Pirma kalėdinė dovanėlė – lenkų atlikėjo Piotr Cieslik aka Pece trijų kūrinių minialbumas Retrograph EP. Tai ne pirmas jo darbas Kahvi netleible – 2007 metais čia buvo išleistas future jazz/downtempo minialbumas Riddle Of The Universe, į kurį įtrauktas labai šaunus kūrinėlis Missing.

Retrograph EP – tai trumpesnė prieš kelis mėnesius išleisto ir už pinigus platinamo EP versija. Kahvi relyze rasi dviem kūriniais mažiau, bet kokybė dėl to visiškai nenukenčia. Šiltas, malonus skambesys, pirmi akordai neša tave į lo-fi platumas, o paskutinę downtempo kompociziją galėčiau lyginti gal net su ankstesne AIR kūryba – visiškai lengvas ir neįpareigojantis ritmas, tolumoje girdimas sintezuoto balso semplas ir tokia chill’inė melodija pagardinta akustinės gitaros brazdėjimu. Na gi tikrai – Kalėdos!

Short but sweet, some great mellow and tuneful tracks to while away these cold, dark nights as we approach Christmas. Three tracks of blissful sounds transport you to another place.

Atsisiųsk