Polar Lights - Sota (pass014)

Polar Lights SotaPassage netleiblas pateikė ne kelis leidinius iš karto, o vieną iš jų čia ir aprašau. Tai, galima sakyti mūsų kaimyno, Kaliningrade gyvenančio Кирилл Павляшик aka Polar Lights minialbumas Sota. Jame 5 ambient muzikos kompozicijos. Polar Lights kuria ne tik ambient’ą, vienas nemokamas jo tech house darbas buvo išleistas Electronica Netlabel kompanijoje, ten pat ir vienas kūrinys įtrauktas į kompiliaciją. Passage pernai buvo išleidę jo keturių kūrinių EP – Reflections.

Sota – muzika, skirta klausytis naktį arba labai ankstyvą rytą – lėta, rami jos tėkmė nuneša kartu su savimi. Šis darbas ne tik atskleidžia Кирилл Павляшик sugebėjimą išreikšti save ambient’o muzikoje, bet ir išlaiko aukštai išsikeltą Passage leidinių kartelę. Daugiausiai kartų klausiau lopšinės – Lullaby, be to galiu pasakyt, kad tai labai artimas lietuviams kūrinys. Sota be didelių išvedžiojimų važiuoja į mano geriausius šių metų ambient relyzus.

The second Passage release of Kaliningrad-based electronic musician Polar Lights. Deep, slow and soothing soundscape of the outgoing but still ruling winter. This issue is timed to the birthday of FUSELab founders Yuri Vasilchenko and Evgeny Shchukin and of course himself Kirill Polar Lights.

Atsisiųsk