SoulSonic - Every Day is Good (ctr013)

SoulSonic Every Day Is GoodPraeitą savaitę Soulsonic savo įkurtoje leidykloje Cold Tear išleido naują albumą Every Day Is Good. Tai jau antras jo darbas šiame leible ir trečias albumas po šiuo pseudonimu. Nežinantiems – Soulsonic tai Evaldas iš Mažeikių, o muziką jis kuria pasivadinęs ir kitais vardais – GiriuDvasios, 101, Superbadbeats – kiekvienas pseudonimas identifikuojamas vis kitokiais garsais.

Every Day Is Good albume 16 kompozicijų ir dar 3 remiksai nuo IJO, Ruxpin ir Xtrngr. Kūrinių neįmanoma sutalpinti į vieno stiliaus rėmus, tačiau tai ir yra įprasta Soulsonic kūryboje. Muzika varijuoja nuo ramaus downtempo, ambient iki agresyvių laužytų ritmų ar net senojo jungle skambesio IJO remikse. Na ir aišku, visą šią muzikinę vaivorykštę gali atsisiųsti nemokamai arba įvertinti atlikėjo darbą pinigine išraiška ir gauti spaustuvės dažais kvepiantį CD.

An artist who was the first one to release a CD album on Cold Tear Records is now coming back with his third album. Expect a variety of styles. Includes remixes from Ruxpin, IJO and Xtrngr.

Atsisiųsk