Sraunus - Blogas (blik008)

Sraunus BlogasPuikios naujienos iš IJO valdomos Blikmuzik leidyklos – naujausią darbą, kurio autorius – nenustojantis stebinti Sraunus, išleido ne tik 50-ies CD kopijų tiražu, bet ir dalina nemokamai skaitmeniniu formatu. Tikrai mažiausiai tikėjausi išgirsti Sraunaus kūrybą šiame leible, bet atlikėjas įrodė, kad be ambient ir dub/deep techno dar yra ir kitų būdų išreikšti save.

Šį kartą, septynių kūrinių albume Blogas Sraunus neria į eksperimentinio techno ir lengvo drum’n’bass vandenis. Kalbant apie techno skambesį turinčius kūrinius, man asmeniškai čia jo muzika primena tai, ką kuria Monolake, tik Sraunaus muzika ne tokia sintetinė, gyvesnė, šiltesnė ir pagardinta organiškais elementais. Tačiau ritmo struktūros netoli nubėgusios nuo Monolake. Autorius pats to ir neslepia, nes eksperimentinio techno tėvas Robert Henke yra vienas iš jo įkvėpėjų. D’n’b muzikos apkritai niekada nesiejau su Sraunum, o dabar ir tai galima padaryti. Rezultate puikiai sudėliotos ritmo struktūros, maišomos su balsais, o ant viršaus užpilama ir šiek tiek rūgštelės.

Sraunus is an incredible musician from Lithuania. I had a pleasure to play and share the stage with him many times. He runs his own label “Dumblys” and feature releases on labels such as Insectorama, Synthience Records and Ornithopter Records. All his releases are worth checking out, if you haven’t yet. With this release on Blikmuzik – “Blogas”, Sraunus presents yet another side of his music, mixing fast minimalistic drum patterns with emotional synth parts.

Atsisiųsk.