Sraunus - Out Of The City (dumblys002)

Sraunus Out Of The CityKalėdos – ne tik stebuklų, bet ir gėrybių metas. O kai kurie lietuviški netleiblai (neminėsim kurie), galėtų savo relyzų leidybą ir paspartinti, nes per metus sulaukti tik dviejų leidinių yra ne kas kita kaip tik klausytojų kankinimas. Ačiū netleiblo Dumblys komandai, kad pagaliau subrandino antrą savo leidinį, nes jau ausys niežtėt pradėjo belaukiant. Taigi, sulaukėm Sraunus albumo Out Of The City, kuriame 6 jo paties kompozicijos bei 1 kūrinio remiksas, kurį išbūrė Grad_U.

Out Of The City – stiprus ir vientisas deep/dubtechno darbas, o viso to kaltininkas, vienas iš lietuviško dubtechno pranašų Sraunus kiekvieną albumo garselį dėlioja labai preciziškai ir užtikrintai. Kūnas šoka, smegenys atsijungia nuo šalčio sukaustytos realybės ir kuriam laikui dingsti iš tave supančio miesto. Na ir ačiū už padorias kūrinių trukmes bei FLAC’us!

Visų pirmą apie mūsų išleidžiamą naują Sraunus albumą, kurio pasirodymas kiek užtruko (tikrai nebandome jūsų kantrybės). Manome, kad šio albumo skambesys tikrai nepaliks abejingų. Gilūs ir klampūs dūžiai bei spalvingos melodijos, valandai nuskraidina į pasakų pasaulį, kur nesibaigia spalvingoji fiesta!

Atsisiųsk, nebūk tas, kuris upelyje gyvena.