VA - CMYK (sutemos020)

Cmyk+Sutemos020Pagaliau pasaulio šviesą išvydo senai ir ilgai brandintas 20-tas, jubiliejinis, Sutemų leidinys CMYK. Ideliai parinkti minimal/dub techno atstovų iš Lietuvos Sraunus (aka Vamzdys), Grad_U, Mikrokristal ir Zuluso kūriniai. Dvylika kompozicijų, kuriomis džiaugiuosi kaip vaikas gavęs saldainį, nes tai mano mylimiausia ir labiausiai vežanti muzika.

Pačios Sutemos apie šį darbą rašo: “CMYK – tai keturios spalvos, kurias sujungus kartu gauname vieną – juodą. Kiekvienas šio leidinio atlikėjas yra viena iš šios gamos dalių. Su savo nuotaika, savu stiliumi ir savitumu. Be abejonės, rasite kažką jau sau pažįstamo, tačiau, tikimės, kad atrasite ir naujus muzikinius skambesnius. O gal tiesiog prisiminsite primirštus…

Taigi pristatome! Sraunus, dar žinomas kaip Vamzdys, jau yra išleidęs savo singlą žinomame net leible Signorafranca. Ne naujokas elektroninės muzikos scenoje ir Grad_U. Jo 2 virtualūs singlai taip pat pasirodė Signorafranca bei gerbėjų itin palankiai vertinamame, deja, jau uždarytame leible Kyoto.

Mikrokristal 2007-ųjų pabaigoje su savo albumu Little Latent Forest Friends debiutavo garsiojo minimal techno atlikėjo Tomas Jirku įkurtoje įrašų kompanijoje Rivers Of Recordings. Na ir pats paskutinis CMYK atlikėjas – kol kas mažiausiai Lietuvoje ir pasaulyje žinomas Zulusas. Jam šios techniško groove prikimštos trys kompozicijos yra debiutas. Bet nuo to tik įdomiau!”

Atsisiųsk