VA - Emotional Prints (lumi001)

Emotional PrintsŠių metų pradžioje prancūzų netaudio scenoje atsirado vienas naujas veikėjas – Lumi netleiblas. Jo pagrindinė veiklos kryptis, kaip ir daugelio – elektroninės muzikos leidyba, o pasiklausius šiandien pristatomo rinkinio galiu pasakyti, kad labai puikios elektroninės muzikos leidyba.

Emotional Prints pavadinimas kalba apie visą kompiliaciją – emocionali, rami, svajinga ir žaisminga IDM muzika besipinanti su ambient‘o tekstūrom. Kompilacijoje sudalyvavo ir gerai elektroninės muzikos scenoje žinomi atlikėjai – Naono, aAirial, Pleq, Esoteric Sob. Puikūs garsai belaukiant normalaus pavasario, o dar puikesni bus jo sulaukus. Išskirti vieno kūrinio negaliu, jie idealiai sulipdyti į visumą ir papildo vienas kitą.

At the dawn of this new year, among the thousands of netlabels existing, a French netlabel was born. We will mainly release electronic music, our favorite styles being idm, ambient, downtempo, drill&bass. Our first release is a compilation entitled Emotional Prints, bringing great artists of the midst, as well as others less known. Enjoy this beautiful journey…

Atsisiųsk