Vidasm - In The Sky (candl16)

Vidasm In The SkyVidas Miniotas aka VidasM rusų netleible Circlesandlines kovo 12 d. išleido dar vieną savo EP – In The Sky. Pastarasis darbas, kaip ir pernai tame pačiame netleible išleistas Good Night EP, grimzta lėtuose ritmuose, apipintuose melancholišku vokalu ir ambientinėm sferom.

Gal kiek keistai mano ausims skamba pirmasis kūrinys Children, nes jaučiasi kaip vokalas neįsipina į muziką ar atvirkščiai. Toliau dar 3 kompozicijos – lėtos, ramios, svajingos. Pats Vidas savo puslapyje rašo apie savo santykius su Muzika:

bandau su muzika draugaut jau 10 metus. kartais pasipykstam, bet santykiai nenutrūko, o tik stiprėja. išbandėm nemažai pakraipų, bet arčiausiai kairiosios krūtinės pusės netradicinė – lėta, kartais tamsi, kartais šviesi, kartais lengvai klausoma, kartais labai sunkiai. būna pavyksta pasikviesti ir greitesnę, energingesnę 125-140 bpm 4×4 draugę. kaip sakoma nueinu į kairę, bet visada grįžtu atgal. dažnai pasitaiko, kad liekam nesuprasti aplinkinių. o tai greičiausiai gerai, nes tada jaučiamės originalūs. kaip ir minėjau santykiai stiprėja, nes manome, kad atradom savo garsą/skambesį/sound’ą. esam laimingi.

Džiaugiuosi, kad Vidas surado tai, ko ieškojo, o Tau rekomenduoju atsisiųsti mp3 ar flac failus tiesiai iš Circleandlines.