Volor Flex - Tramp (DCR013)

Volor Flex TrampPastaruoju metu mane stebina, gerąja to žodžio prasme, užsislėpę atlikėjai iš Rusijos ir tai, ką jie pateikia publikos įvertinimui. Šiandien pristatau dar vieną jauną talentą, kurį vieni peikia už kopijavimą, kiti džiaugiasi, kad jis kuria muziką ir daro tai itin kokybiškai. Kalbu apie Alexandr Frolov aka Volor Flex, pastaruoju metu muzikiniame pasaulyje vis dažnaiu vadinamą Burial v2. Kažkada išgirdęs kito atlikėjo iš Rusijos – Delete – kuriamus garsus, aš ji pavadinau antruoju Burial, o atsiliepimai apie jo muziką buvo ne kitokie, nei apie Volor Flex. Pastarasis neslepia, kad didžiausią įtaką jo kūrybai daro būtent Burial. Man asmeniškai visiškai priimtini muzikos garsų dėliojimai, kurie primena kažkokio garsaus atlikėjo skambesį, jei tai yra daroma profesionaliai – nuo pradžios iki galo. Būtent toks yra Volor Flex darbas Tramp, išleistas su Origami Sound kolektyvu susijusioje leidykloje Dark Clover ir dalinamas nemokamai. Iš serijos – highly recommended.

Tramp – beveik valandos trukmės kelionė po vaiduoklišką miestą, 15-ka kartų atsiduriant tamsiuose skersgatviuose, kuriuose tave apsupa aukštos klaustrofobiškos sienos, o pro jas karts nuo karto prasiveržia tame mieste pasimetusiųjų balsai. Išėjimo čia nėra, kad ir kiek besistengtum jo ieškoti. Galiausiai tapsi vienas iš jų.

Some people think “this sounds too much like the original, we don’t need copycats” while others went as far as calling it “Burial v2”. To each his own – the music is shamless, catchy and most importantly, freely available. Have a go at it, leave all bias aside and take it in for how it sounds rather than what it stands for, you’ll probably find yourself enjoying it.

Atsisiųsk. Atnaujinta: albumas jau mokamas, bet dėl to nėra prastesnis.