awxpodcast #18

awxpodcast #18Teminės vasaros laidos pasibaigė, trumpam grįžtu prie savo pradinio formato – 18-oje laidoje grojamiausi mano praėjusio mėnesio kūriniai tiek iš netleiblų, tiek platinami pačių atlikėjų. Surinkau ne vien tik naujausius relyzus, taip pat nelaužau tradicijos įtraukti ir lietuviškos produkcijos.

Įžanginis kūrinys paimtas iš Entropy kompanijos išleisto rinkinio, skirto neįvykusiam dubtechno festivaliui Prancūzijoje. Kažkiek pasidomėjau atlikėjo K.Fog kūryba, nes būtent jo kompozicija Except man buvo viena iš įsimintiniausių rinkinio detalių – jei rasiu kažko panašaus, būtinai aprašysiu. Toliau – prieš 10 metų žuvusios rnb scenos žvaigždės Aaliyah 1996 metų superdupermegahito One In A Million nauja versija, kuria maloniai pasidalino prodiuseris iš Vokietijos – Klaar. Tom Encore, Sun Glitters ir Rain Dog šiame podcaste padiktuoja savo atmosferinio dubstep’o tendencijas, vėliau viskas pereina į ritmą. Prancūzo Fingers In The Noise Kompozicija For Moritz irgi paimta iš Entropy leiblo kompiliacijos, ji dar šiek tiek primena seną gerą Chain Reaction laikų dubtechno. Bumčikus užbaigia naktinis deeptechno Atabey blykstelėjimas ir šiek tiek sunkesnis Brickmann siūlymas pakilnoti kojas.

Dusted Wax Kingdom leidiniai gan senokai buvo paliesti mano įrašuose, todėl instrumental hiphop dalyje net du šio netleiblo atlikėjai – Anitek ir Centz, o Gemsmiff šiuo atveju repuoja iš Loud Mouth stovyklos ir tai daro pagirtinai gražiai. Dar didesniam smegenų atpalaidavimui – jau nuo neatmenamų laikų IDM’e ir netleibluose nardantis suomis Lackluster bei naujas atradimas iš kaimynų latvių netleiblo ElpaThompost su kūriniu Away. Na ir aišku aš nebūčiau aš, jei visokių moteriškų niūniavimų nenuvainikuočiau kardinaliais dum’n’bass/neojungle laužytais ritmais. Beje, paskutinis kūrinys prasideda ramiai, tačiau vėliau viskas nuvažiuoja švelniai tariant į pievas, bet toks jau tas Bitbasic iš savo veiklą nutraukusio netleiblo-pionieriaus Monotonik. Gero suklausymo!

Cover Art: Kaip ir praeitos laidos, taip ir šios – viršelio nuotraukos autorė yra mano mergaitė (FB puslapis), kuri taip greit tobulėja fotografijoje ir formuoja savo individualų stilių, kad greičiausiai ir ateities laidas apipavidalins jos darbai.

Tracklist:

01. K.Fog – Except (Entropy)
02. Aaliyah – One In A Million (Klaar remix) (selfreleased)
03. Tom Encore – Spellbound (ptr1 remix) (Concrete Cut)
04. Sun Glitters – Sing (Futuresequence)
05. Rain Dog – One To Love (Cut)
06. Fingers In The Noise – For Moritz (Entropy)
07. Atabey – Deep Phase (Insectorama)
08. Brickmann – Summer Float (Retrospective Zoology)
09. Anitek – Blueprint (Dusted Wax Kingdom)
10. Gemsmiff – Kinetic Energy (Loud Mouth)
11. Centz – Precession (Dusted Wax Kingdom)
12. Lackluster – 588177 Apparatus for producing Ozone (Bleepsequence)
13. Thompost – Away (Elpamusic)
14. MF – Last Prediction (Exegene)
15. IJO – Downtrek (Unjustified)
16. Bitbasic – Ain’t No Sunshine (Monotonik)

Atsisiųsk