awxpodcast #21

awxpodcast #21Paskutinis šiais metais podcast’as, kurį vakar turėjo progos išgirsti keli radio.audiomastering.lt klausytojai. Jis, kaip ir pernykštis, spinduliuoja ramybę ir bando prišaukti vis dar neprasidedančią žiemą. Trumpai kalbant, bandžiau nupiešti žiemą – tiek ramiai dideliais kąsniais krentantį sniegą, tiek šėlstančią pūgą bei giedras, tačiau labai šaltas ir trumpas žiemos dienas.

Pagaliau suradau kur panaudoti vieną iš gražiausių ambient’o kompozicijų – Supine Weather Outlet, kuri išleista dar 2003 metais Miasmah netleible. Antrojo kūrinio šiuo metu berods jau nebeįmanoma atsisiųsti nemokamai, o gal tik išnaudotas siuntimo limitas. Rekomenduoju iš Future Sequence atsisiųsti naują kompiliaciją su daugybe geros muzikos – ji šiuo metu dalinama nemokamai. Toliau – pora mano jau aprašytų šių metų didžiųjų dubstep atradimų – Nocow ir Volor Flex. Podcast’e įtraukiau net du kūrinius iš olandų Sound Source netleiblo, kuris periodiškai pradžiugina savo ambient/dub techno relyzais.

Be lietuvių aš niekaip – 13-uoju numeriu saraše žygiuoja Mikrokristal kompozicija Summer Webs iš kol kas naujausio netleiblo Dumblys leidinio. Pabaigai – kūrinys iš Sutemose išleisto Maps and Diagrams minialbumo. Na, užmigdyti nesistengiau, bet nėr ko čia iš šėlti, kol miškuose meškos miega.

Viršeliui panaudojau bendrą mano ir mano mergaitės nuotrauką, kurią visai įdomiai ir sudėtingai darėm specialiai vienam konkursui, kuriame ji nuskynė garbingą trečią vietą.

Gero, malonaus, šilto ir ramaus suklausymo. Susigirdėsim jau kitais metais, kurie, tikiuosi, netaps paskutiniais, kaip visokie šamanai pranašauja. Linksmų!!!

Tracklist:

01. Supine – Weather Outlet (Miasmah)
02. Birds of Passage & Leonardo Rosado – We’ll Always Have Paris (Future Sequence)
03. Sweetheart of Kairi – Approaching Farewell (Stumbleine Remix) (selfreleased)
04. Aaron Maxwell – Waves (selfreleased)
05. Thompost – Birdseed (Elpamusic)
06. Nocow – Long Way Home (Gimme5)
07. Volor Flex – I Miss You (Dark Clover)
08. Kogyo – The Eyes of Eternity (Sound Source)
09. Wazuhiru – Oh Mother (Far From Moscow)
10. Molven – Hibernate (Laverna)
11. Hiatus & Shura – Fortune’s Fool (Sorrow Remix) (selfreleased)
12. Emmerichk – Blacksnout Seasnail (UNconventional)
13. Mikrokristal – Summer Webs (Dumblys)
14. TicK – Like a Prism (Sound Source)
15. Maps and Diagrams – Hebakotb (The Green Kingdom Remix) (Sutemos)

Atsisiųsk