VA - Leaving Eleven (lvs001)

Leaves Leaving ElevenDar kartą su Naujais! Senoliai kalba, kad jei senieji metai baigėsi puikiai, tai naujieji bus dar puikesni. O baigėsi jie tikrai puikiai – netaudio scena pažėrė kelis labai gerus relyzus, vieną iš kurių šiandien ir pristatau. Visų pirma, šis darbas turėtų sušildyti tautiečių širdis, nes netaudio padangėje sužibo dar viena žvaigždė ir šį kartą iš Lietuvos. Leaves – toks naujojo netleiblo pavadinimas, o už jo vairo stovi Egidijus ‘Egg’ Kausylas ir Tomas Toleikis. Pirmasis Leaves darbas – tai priešpaskutinę 2011 metų dieną išleista kompiliacija Leaving Eleven.

Šį nuostabios muzikos rinkinį galima drąsiai lyginti su kito lietuviškos netleiblų šeimos nario Sutemų leidžiama Intelligent Toys serija, tik Leaves paruošė gal kiek trumpesnį variantą. Iš kitos pusės manau, kad tiek pusantros valandos kokybiškos elektroninės muzikos, tiek surinktų atlikėjų sąrašas džiugina ne vieno melomano dūšią. Kalbant apie kompiliacijoje sudalyvavusius atlikėjus, sąrašas tikrai solidus ir tokios muzikos mylėtojams daug ką sakantis: Digitonal, Hobo Cubes, IJO, Joel Tammik, Krill.Minima, Maps And Diagrams, Mind Over Midi, Ninestein, Pawn, Pleq, Sense, Sleppy Town Manufacture, Sonmi451, Sraunus, The Green Kingdom, The New Honey Shade, Yvat. Na, o jei šie vardai tau visiškai nieko nesako, bet iki šitos vietos nepatingėjai paskaityt, tai siūlau nieko nelaukti, atsisiųsti ir mėgautis magiškais IDM/ambient/experimental garsais.

Leaves is a new net.label. from Lithuania which consist of artists from many places on this earth, our ways crossed on purpose. We believe in diversity and the strength of art and we work towards crossing borders and connecting people… If you have any further questions or concerns contact us!

Atsisiųsk
Leaves puslapis
Leaves FB