awxpodcast #5

awxpodcast #5Praėjusio gimtadienio ir  karštos vasariškos ramybės proga pristatau jau penktąją awxpodcast laidą. Šį kartą ji visa skirta ambient muzikai. Vėlgi, visiškai nesusitarę su Nightmusic.lt pateikiame tokios pačios muzikos tokiu pačiu laiku. Yra pora esminių skirtumų nuo kitų laidų – sugebėjau praleisti lietuvių kūrybą ir viena kompozicija nelabai įsipaišo į netaudio rėmus, tačiau vienaip ar kitaip ji buvo dalinama nemokamai. Kalbu apie Bvdub kūrinį Palace Of Winds.

Teoriškai, kadangi čia yra podcast’as, tai viso šio teksto neturėtų būti, o jį turėtum išgirsti pačiame įraše. Bet tai tik teoriškai. Praktiškai tiesiog iki šiol neturiu tokios galimybės. Iš kitos pusės, gal net ir ramiau klausytis, kai niekas nebalbatuoja “ant” muzikos.

Kalbant apie atlikėjus – be tokių žvaigždžių kaip jau minėtas Bvdub, Loscil, Ten And Tracer, Maps And Diagrams, dar rasi gan siaurame rate žinomų atlikėjų – pataruoju metu labai daug kuriantį Nocow, gražiai susigrojusius Vain Foam ir Gigi Masin, svajingą muziką grojantį Philip Wilkerson ir t.t. Muzika, tinkanti beveik visur ir visada – tiek kaip džiaugsmo išraiška, tiek kaip gyvenimo prasmės apmąstymo garso takelis, tiek sėdėjimui prie ošiančios jūros, tiek giliam miegui – renkiesi tu pats. Galbūt netiktų bandant pasikrauti energijos ryte, nors man asmeniškai ambientas gražiausiai skamba būtent labai anksti ryte, dar prieš saulės patekėjimą. Žodžiu smagaus klausymo!

Tracklist:

01. Nocow – Much Good May It Do You (Aley, Dedpop)
02. Offsets – Circular Drift (Circular Drif, Distance Recordings)
03. NQ – Leaving Town (Like Styrofoam, Bleeding, Distance Recordings)
04. NCThompson – Another Quiet Winter (Another Quiet Winter, Soft Phase)
05. Bvdub – Palace Of Winds (After Hours, Five To Nine)
06. Vain Foam & Gigi Masin – Call Suite (Remembering, Laverna)
07. Alex Martin – L’Obsessio Per La Seguretat Crea Inseguretat (Music For Peace, Phlow)
08. Float – Timeless Hour (The Healer, Bypass)
09. Loscil – Stratus (Stases, One)
10. Gaston Arevalo – Nebular (Marea, Passage)
11. Honey Sacrifice – Snowblack (Nights in Columbus, Neo Ouija)
12. Phillip Wilkerson – A Dream (Daybook, BFW)
13. Data Unit – Analogic Dream (Zero One, Elpamusic)
14. Ten and Tracer – Falling Asleep In Sadness (Tsotsitaal, Care)
15. Maps And Diagrams – Last Train Home (The Giant Woods, Yuki Yaki)

Atsisiųsk