Mind over MIDI - Elektrical Aktivity EP5

MindOverMIDIGeros naujienos iš norvegų projekto Mind over MIDI stovyklos – tiesiai iš jų puslapio gali nemokamai atsisiųsti nerealiai gražų ir penkis kūrinius talpinantį Elektrical Aktivity EP5. Mind over MIDI yra iš tų atvejų, kurie nesukūria blogų/neklausomų kompozicijų. Įsijungi tuos penkis kūrinius ir gali sukti visą dieną. Dabar paaiškinsiu kodėl aš taip džiaugiuosi – prieš 3 metus Mind over MIDI buvo išeidę nemokamą EP – Elektrical Aktivity MP4 su beprotiškai gražiomis dubtechno/ambient kompozicijomis. Pernai kanadiečių Silent Season netleible buvo pristatytas labai gilaus ambiento albumas Habitat, gaila tik, kad mokamas. Šiemet gi, be dabar pristatomo leidinio, pasak paukštukų čiulbėjimo turėtume sulaukti dar vieno nemokamo leidinio ir ne bet kur, o lietuviškame Sutemų netleible. Šiaip Vytautui iš Sutemų ir esu dėkingas už pažintį su Mind over MIDI po to, kai man užrodė albumą Monopoly.

Elektrical Aktivity EP5 visi penki kūriniai buvo sukurti 2006-2009 metais, kiekvienas iš jų puikiai atskleidžia savitą Mind over MIDI skambesį – toks dubby ambientas vietomis pagardintas tingiu ritmu.

Atsisiųsk!

Žemiau pateikiu kompoziciją ne iš šio leidinio, tačiau taip pat siūlomą atsisiųsti nemokamai. Tam, kad suprastum ką sugeba Mind over MIDI, jei nesi dar girdėjęs.