Crisopa - Last Membrane (escala 1:6)

Crisopa Last MembranePirmiausia visas mamas, esamas ir būsimas, sveikinu su Jų diena! Esu dėkingas savo mamai, kad užaugau tokiu, kokiu užaugau ir, kad jaunystėj pakentė savo ausims nesuprantamą, bet mano labai mylimą muziką. Ta proga skiriu Jums šiandien aprašomą mini albumą.

Taip jau atsitiko, kad prieš kelias dienas bičiulis iš Katalonijos, kuriantis dieviškai gražią ir romantišką muziką, po gan ilgo laiko tarpo išleido savo naują EP. Pristatau – Santiago Lizón arba Crisopa su savo nauju darbu – Last Membrane, kurį išleido netleiblas Escala. Kaip ir ankstesniuose darbuose, taip ir šį kartą – Crisopa tiesiog nardo muzikoje, paversdamas kiekvieną natą tokiu maloniu pojūčiu, kad šiurpuliukai prabėga jau nuo pat pirmų akordų. Labai smagu, kad po šitokio laukimo visi mano lūkesčiai su kaupu pasiteisino, o gal net rezultatas pranoko juos. Jei vienu žodžiu reikėtų apibūdinti Last Membrane, tai būtų žodis tobula. Nudžiugino ir tai, kad Crisopa puikiai išlaikė savo asmeninį stilių.

Visas EP trunka 40 minučių ir jį galima būtų vadinti pilnu albumu. Last Membrane – tai šešios romantiškos, melodingos ir švelnios pasakos apie jausmus. Greičiausiai ne man vienam visos Last Membrane kompozicijos yra panašios į atskiras subtilias istorijas, nes paskaitęs aprašymą netleiblo puslapyje po paskutinio savo parašyto sakinio, pamačiau lygiai tą patį. Neprisimenu, kad dar kada nors būtų taip atsitikę. Kol kas – geriausias ir stipriausias šių metų netaudio leidinys! Žemiau gali pasiklausyti pirmosios EP kompozicijos tokiu pačiu pavadinimu. Vokalas joje – užburiantis.

Crisopa accustomed to occasionally give us little gems like that here we have. “Last Membrane” is the new work of Santiago Lizón for escala which is one more twist to his already seated and personal style. Authentic baroque tales wrapped in a halo of electronic pop and dreamy that result in a work beautifully constructed and developed. Six intimate stories, or six different ways to tell a person that you love … Besides, spring is here! Is not it cute?

Privaloma atsisiųsti! Na ir su pavasariu!