Night Music 01

Awx Nightmusic 01Oficialiai atidaromas NightMusic.lt projektas ir ta proga galima atsisiųsti pirmą miksą Night Music 01, kurį įrašiau specialiai jiems. Night Music – dar vienas netaudio šaltinis lietuviškai, tik be muzikos aprašymų ten dar rasi ir specialiai jiems įrašytų miksų, nuotraukų, taip pat žadama pateikti ir vizualizacijų.

Kadangi Night Music orientuojasi į ambient / experimental muziką, pati kompiliacija yra grynai ambientinė, pagardinta field recordings garsais iš Australijos parkų bei Viduržemio jūros ošimu. Tradiciškai – visi kūriniai yra iš virtualių kompanijų ir juos galima atsisiųsti nemokamai. Taip pat negalėjau neįtraukti ir talentingųjų lietuvių muzikos. Rezultate – visiškai naktinės muzikos rinkinys, pereinantis nuo gilaus miego fazės į pabudimą saulei tekant. Viršelį maloniai sutiko padovanoti mano mergaitė.

Dabar apie patį miksą.Jame išgirsite 15 savo garsų gražumu kerinčiu kūrinių.Kaip ir dera “Night Music” serijai,visi jie ambientiniai.Visos kompozicijos puikiai parinktos ir sumiksuotos,kad sudarytų melancholišką ir žavią,apie vieną valandą trunkančią muzikinę kelionę.Kelionę naktimi…

Tracklist:

01. Hessien – Impatiens
02. Slow – Miracle
03. IJO – Timeless Yearning
04. Off The Sky – Dripping Lightly, Diffuses…
05. Counterspark – 7:36
06. Phillip Wilkerson – Infinite Possibility
07. Transient – Warm Night Lullaby
08. Lori Beckstead & Dave Rose – Creekside
09. Data Unit – Untitled Zero One
10. Clouds In My Home – First
11. Lys – Tolis
12. Herzog – Congratulations, Here’s Your Mountain
13. Sleepy Town Manufacture – For Pogisto
14. Kondencuotas Pienas – Liudi Nuvyte Kastonai
15. dot Tape dot – La educación por la paz a toda la población en el camino de la instauración de una Cultura de Paz.

Atsisiųsk