Eril Fjord - Secret Thirteen mix #002

Secret Thirteen Presents Exclusive Mix 002 Eril FjordŠiandien vėlgi leidinys ne iš neteiblo, o dovanėlė nuo Justino Mikulskio aka S13 – savo įkurtame projekte SecretThirteen jis publikuoja jau antrą specialiai šiam projektui įrašytą miksą, kurį gali atsisiųsti, jei nesinori klausyti online. Sukonkretinant, tai yra netgi ne miksas, o live įrašas, kurį pateikė vengras Krisztián Pető, besislepiantis po pseudonimu Eril Fjord. Jis taip pat yra ir vienas iš Magamura projekto narių.

Secret Thirteen mix #002 yra ~50-ies minučių trukmės gyvo pasirodymo įrašas, prasidedantis beformiais garsais, klaidžiojančiais erdvėje ir pamažu peraugantis į abstraktaus techno ritmą, susitelkiantį į vientisą garso magistralę. Labai iš toli šios ritmo struktūros man primena senuosius Monolake live įrašus.

“Secret Thirteen mix #002” is a dynamic and mightily penetrating live recording that proves author’s maturity in technical knowledge and his profound perception of sound itself. By using such hardware like Korg Monotrone, MS-20 Legacy, Kaoss Pad, Yamaha PSS-570, electric guitar he adds an extreme quality mark and individuality to his production. Rhythmical structures of abstract techno connected with numerous motives of styles disclose formulas of experimental sounding while vibrating nebulous spheres covered with glitch effects become an upper layer binding the whole musical installation.

Atsisiųsk