Firnwald - Likethere (enrmp252)

Firnwald Likethere Front Rudens melancholijai reikia įnešti šiek tiek breaks’ų – Enough Records pristato vokiško projekto Firnwald albumą Likethere, sukurtą kartu su kviestiniais atlikėjais – The Unused Word?, Katti Katz ir Angela Aux. Experimental, IDM bei šiek tiek trip hop‘iniam albume greiti padriki laužyti ritmai keičia lėtus, o fone plaukiojantys vokalai sudaro įspūdį, tarytum visa muzika yra išderinta ir visi jos elementai groja kada nori ir kaip nori. Tačiau tai tik pirmas įspūdis, įsiklausius giliau atrandi ir melodijas, ir kažkokią sitentinę šilumą.

Firnwald netaudio scenoje ne naujokas – nuo 2005 metų jis leido savo darbus Laridae netleible, o paskutiniai albumai buvo išleisti TonAtom ir Miga netleibluose. Taip pat Firnwald yra sudalyvavęs daugybėje rinkinių, taigi galima drąsiai vadinti vienu iš Laridae leidyklos rezidentų.

Firnwald specialises in a form of IDM, maybe best described as “Hectic Folklore Breaks”, a combination of modern breaks and ancient instruments.His style is a mix of folklore mingled with drum’n bass, metal with breakbeats, classic songstructure with experimental beatprogramming.

Atsisiųsk