Glander - Variantions (ykyk020)

Glander VariantionsŠaunus netleiblas Yuki Yaki visai nesenai po ilgos pertraukos išleido vieną labai gerą relyzą. Tai vokiečio Glander albumas Variantions. Muzikoje jis sukasi nuo 1992 metų, tačiau netaudio scenoje aš jį pastebėjau tik pernai – to paties Yuki Yaki išleistame rinkinyje Selfmade dar 2009-ųjų pabaigoje ir jo kompoziciją Woolen Thoughts įtraukiau į pirmąją savo podcast’ų laidą. Tai buvo žiauriai geras, kojas judinti verčiantis kūrinys.

Variantions – 6 minimalistinės dub’inės audio variacijos ta pačia tema su aliucija į dub muzikoje egzistuojančią versions idėją, kai iš vieno pagrindo konstruojamos skirtingos kompozicijos su minimaliais, tačiau pastebimais skirtumais. Na ir aišku, vieną iš šių variacijų rasi kitoje awxpodcast laidoje, kuri į eterį išplauks jau kitą savaitę.

The tracks on “Variations” follow the idea of making a “version of a main-theme”, which you can find in classical dub-music. Equipped with reverb and delay sounds and based on a solid bass-grounding every track takes its own way. So please feel free to use the shuffle-function of you music player.

Atsisiųsk