Zzzzra - Lassitudes (SP08)

Zzzzra LassitudesLabai puikiai prasideda 2011-ieji! Su kuo visus ir sveikinu. Praeitų metų pabaigoje nutiko keli geri dalykai, apie kuriuos pasistengsiu parašyti kaip įmanoma greičiau. O šių metų pradžioje nutiko vienas geras dalykas apie kurį rašau šiandien. Tai turkų dubtechno netleiblo Sublime Porte naujametinė dovana – prancūzo Alexandre Lehmann aka Zzzzra naujas EP – Lassitudes. Jei kalbėt apie albumus ar EP, tai Zzzzra vardas figūruoja tiek netleiblų, tiek mokamos muzikos leidyklų diskografijose. O sudalyvavimas įvairiuose rinkiniuose tų leidyklų skaičių padvigubina ar net patrigubina. Beje, 2010 metais Zzzzra kompozicijos buvo įtrauktos į abi The Sound Of Nature dalis, išleistas lietuviškame Cold Tear Records netleible.

Gražus, kokybiškas ir gilus deep/dubtechno skambesys, puikiai sudėliotos garso struktūros – va dėl ko man patinka Zzzzra. Lassitudes dar kartą suteikia progą nemokamai atnaujinti dubtechno kolekciją su 4 kūriniais ir vienu Optic_ remiksu. Mano pasirinkimas – įžanginė EP kompozicija Improvisation En Sieste Mineure, kurią suspėjau įtraukti ir į naujausią savo podcast’ą, kuris greičiausiai bus paviešintas mėnesio viduryje (ar antroje pusėje).

Here is an ep from a new artist on the Sublime Porte roster, Zzzzra. With releases on ZeECc, Schall, Biomechanics, Ornithopter, his own Perso Records imprint, and tracks appearing on labels like Echospace or Area 51, he has been putting out a steady flow of quality tracks, and is one of the true innovators of the dub techno scene, constantly pushing boundaries forward in terms of sound and structure. This new ep for Sublime Porte is no exception, as we find him in perfect form, on four tracks of infinite lushness…

Atsisiųsk