Nocow & Hmot - Lost In Taiga

Nocow Hmot Lost In TaigaJau kaip davė tai davė – į tą pačią temą, kaip ir du paskutiniai įrašai stoja dar vienas naujas relyzas nuo rusų atlikėjo Alexey Nikitin aka Nocow. Beje, jis yra vienas iš dažniausiai mano įrašuose linksniuojamų personažų – jo darbai įtraukti į 4 awxpodcast laidas, kaip minimum 5 kartus pagrojau ir radijo laidoje. Nocow nediskutuotinas talentas mano diskografijoje atsirado dar kokiais 2009-aisiais, tuo metu kai jo muzika dar net nekvepėjo dubstep prieskoniais, o po savojo post-dubstep garsais persunkto albumo Ruins Tape visiškai nurovė stogą.

Taigi, birželio 1 dieną pasaulį išvydo Nocow ir atlikėjo iš kito Rusijos krašto – Hmot bendras darbas Lost In Taiga. Nocow dalis mano džiaugsmui vis dar išlaikiusi tą vaiduoklišką post-dubstep skambesį, o Hmot dalis buvo gan malonus atradimas – lyg ir girdimi kažkur nutolę dubstep’iniai ritmai, bet lyg ir daugiau ambient’inių paklaidžiojimų taigoje. Gal tikslesnis apibūdinimas būtų – šiek tiek skystesnė muzika nei Nocow, nors tikiu, kad po kažkiek laiko jis taip pat kals į klyną daug gilesniais ir stipresniais smūgiais. O kol kas pasimėgauk Lost In Taiga.

Spun from a strong friendship and musical connection, this split album brings together Nocow and Hmot,otherwise separated by more than 5000km. Nocow reaches new heights in terms of novelty and emotional impact while Hmot makes a proper debut after his feature on Dark Clover’s OS Volume 1 showcasing an unforeseen blend of haunting and soothing sounds that might as well become his trademark.

Atsisiųsk