Selffish - Reference Point

Selffish Reference PointDar viena sekmadieninė ir šaltai žiemai labai reikalinga šiltos muzikos dozė – latvio Andrew Eigus, žinomo taip pat kaip Selffish, ambient/deeptechno miksas, įrašytas specialiai elektroninės muzikos portalui Headphone Commute. Smagu, kad muzika šiam rinkiniui paimta iš Thinner netleiblo bei jo jau nebeveikiančio subleiblo Autoplate, kuris leido tik ambient muziką. Netaudio scenoje tai buvo ko gero vienos iš stipriausių leidyklų. Thinner šiuo metu pasuko kiek kitokiu keliu ir už kai kuriuos relyzus pradėjo prašyti susimokėti (nors šiuo metu irgi neveikiantis), o Autoplate po 50-ojo leidinio užsidarė ir iki šiol asocijuojasi tik su pačia kokybiškiausia ambient muzika. Pats Selffish yra išsileidęs būtent Thinner netleible ir jau esu apie tai šiek tiek papezėjęs. Aš ir pats gvildenu mintį surinkti savo gražiausius kūrinius iš Autoplate bei pateikti kuriai nors awxpodcast daliai iš serijos mirę netleiblai.

Through the years I’ve been pretty much into recording nature and city sounds and decided to drop some of these recorded sounds into this mix as well. Most of this music is available from archive.org and scene.org for free. It is an attempt to prove that there is some good music out there that doesn’t cost money to enjoy. It is also an attempt to create visual imaginary pictures through perception of the variety of sound textures present in this mix.
The cover image is photographed by Dmitry Bulkin in 2007 and is called “Engure”. This image appears to me as the actual reference point of some sort in my own life, when I think of it. Despite the featured dark colours, I find this image talking of important matters and there I also see it as a good connection with the music.

Atsisiųsk