Shinobu Nemoto - Tetsuo (rb100.1)

Shinobu Nemoto TetsuoLabai gražius ambiento relyzus leidžiantis ir vienas mėgstamiausių mano netleiblų Resting Bell svenčia 100-ojo savo leidinio  jubiliejų. Ta proga vokiškas netleiblas pateikia japonų atlikėjo Shinobu Nemoto ambientinį/eksperimentinį darbą Tetsuo. Tai pirmas iš keturių darbų, skirtų pažymėti 100-ąjį netleiblo leidinį. Shinobu Nemoto turėtų būti žinomas tokios muzikos gerbėjas ne tik dėl albumų, išleistų Install, Experimedia kompanijose, bet ir dėl savo paties įkurto ekperimentinės muzikos leiblo Moufu-Rokuon, kuriame jis leidžia savo autorinius darbus. Beje, tai yra jau antrasis jo leidinys Resting Bell netleible.

Tetsuo – ilga, beveik valandą trunkanti kompozicija, padalinta į tris dalis. Garsų visuma čia sukuria meditacinę nuotaiką, kuri kažkiek primena mano labai mėgstamų japoniškų anime filmų garso takelį su fone svirpiančiom cikadom ir karščiu alsuojančiu vasaros oru. Manau, kad tokios japoniškos asociacijos man kyla ir dėl paties autoriaus. Tereikia surasti tą ribą, kuri skiria mūsų pasaulį nuo pieštinio, žengti per ją, gulti tiesiai į žolę ir skaičiuoti lėtai danguje slenkančius debesis.

Resting Bell celebrates the 100th release with a small release-series, consisting of 4 parts. Part 1 is a contribution of Shinobu Nemoto, well-known sound-artist from Kanagawa, Japan. He runs his own label “MOUFU-ROKUON”, releases his work also as “Summons of Shining Ruins” or “Dark Side of The Audio System “ and collaborates with several artists like Brian Grainger, VCV, Jason Adams and Danielle Demos.

Atsisiųsk