VA - Other Feelings (NM010)

Other FeelingsJubiliejinį, 10-tą leidinį pristato bičiuliai iš Nightmusic.lt. Puikus rinkinys, kuriame sudalyvavo 11 atlikėjų (na dar galima IJO užskaityti kaip 12-tą) – Other Feelings. Iš pradžių noriu pasveikinti NightMusic komandą su puikiais metais bei padėkoti už didelį indėlį tiek lietuviškoje, tiek viso pasaulio netaudio scenoje platinant kokybišką elektroninę muziką nemokamai. Jau tada kai startavote pagalvojau, kad įsigyjau puikius kolegas ir nebebūsiu vienas rašydamas apie tokią muziką, kuri (pa)tinka toli gražu ne kiekvienam. Vėliau, kai pradėjote leisti savo leidinius dar labiau apsidžiaugiau, nes kiekvienas lietuviškas vardas netaudio scenoje sukelia labai teigiamas emocijas.

Apie Other Feelings – kadangi šio įrašo rašymo metu nebuvo praėjusi nė valanda nuo leidinio pasirodymo, tai labai įdėmiai jo nesu perklausęs, tačiau jau dabar galiu pasakyti, kad išgirdau kelis perlus savo ausims, o taip vadinamas track of choice – brito Mint kompozicija Naomi’s Theme. Mano mergaitė irgi tam pritarė. Kiti atlikėjai, sudalyvavę šiame rinkinyje – Sraunus, Soulsonic, VidasM, Mint, Koalips, Pembls ir t.t. – pateikė labai teisingai vasaros laukimo jausmus įgarsinančius kūrinius.

“Kitokiuose jausmuose” perteikiamos emocijos ir mintys, budinančios iš tylaus žiemos miego. Galbūt tai daryti ankstoka, tačiau žiemos džiaugsmais jau spėjome pasidžiaugti. Nejučia į mūsų širdis ateina šiltesnių orų laukimas, tuo pačiu mąstyseną keičianti meilė ir švelnumas. Galbūt kiek pripratome prie žiemiškų garsų, kurie elektroninės muzikos scenoje dabar “ant pačios bangos”, todėl nusprendėm, jog ši kompiliacija turi būti kitokia. O įgyvendinti tai padėjo atlikėjai, kurie “įpūtė” gilaus deep ir dub techno skonio, tuo pačiu nepamiršdami numylėtinio ambient’o.

Atsisiųsk ir turėsi gerą savaitgalio garso takelį… iki pat vasaros.