Submerse - Muneatsu (maru105)

SubmerseŠiek tiek užsitęsė atostogos, bet geriau vėliau sugrįžti nei niekada. Taigi, už lango atmosfera jau pamažu kaista, kažkas spėjo ir pasideginti pajūry, aš spėjau paskraidyti savo dvirate priemone po pajūrio dviračio takus. Už lango atsiradus daug žalumos mano grotuve pradėjo suktis daugiau IDM, future garage stiliaus muzikos, nors naktimis gražiai ir ramiai pulsuoja dubtechno garsai. Šiandien pasirinkau vieno labai talentingo atlikėjo iš Jungtinės Karalystės – Submerse – trijų kūrinių EP, išleistą japonų Maltine netleible.

Tiek su šiuo netleiblu, tiek su Submerse pirmą kartą susidūriau pernai, ruošdamas pirmąją awxpodcast laidą, skirtą vien Japonijos netleiblams. Kaip ir minėjau, atlikėjas pats yra iš JK, tačiau jau kelis metus gyvena Japonijoje, todėl jo muzika tiesiog persunkta J-muzikos dvasia – tiek naudojami semplai, tiek vokalai japonų kalba. Muneatsu (taip tariamas šio EP pavadinimas) skamba labai šiltai, romantiškai ir vasariškai. Šis J-POP ir future garage mišinys labai tinkamas gulėjimo ant paplūdimio smėlio įgarsinimui.

4th release by artists Submerse currently staying in Japan in 2012 from UK.”Muneatsu” content than ever before. “Muteki” the first song has become the first Japanese song to the original vocal Submerse.

Atsisiųsk